5 let záruka

5 let máte s našimi počítači po starostech!

Žádné dodatečné náklady na dopravu do servisu a zpět, žádné náklady s opravami, žádné dlouhé prodlevy ve vyřizování reklamací.

 

 

A jak to u nás probíhá?

po konzultaci s technikem je identifikována závada řešitelná výměnou vadného komponentu

V případě, že souhlasíte s tím, že si komponent vyměníte sami, nový komponent vám promptně odešleme a opravu si provedete vlastními silami. Jedná se hlavně o závady HDD, RAM , nebo mechaniky DVD. Porouchaný komponent si u vás vyzvedneme v pozdějším termínu.
Výhodou pro vás je, že výrobek máte opravený do druhého dne.
Pokud případnou opravu nejste schopen provést, stačí zabalit vadný výrobek do balíku a my si to přepravní službou GEIS na druhý pracovní den stáhneme do našeho servisního střediska. Po opravě vám opravený výrobek zašleme zpět k vám.

po konzultaci s technikem je závada identifikována, ale není řešitelná u zákazníka

Tady  opět  stačí zabalit vadný výrobek do balíku a my si ho již přepravní službou GEIS na druhý pracovní den stáhneme do našeho servisního střediska.
Po opravě vám opravený výrobek zašleme zpět k vám.

porucha monitoru, klávesnice, myši

Poruchy monitorů, klávesnic a myší řešíme téměř výhradně výměnou. Náhradní výrobek by jste měli obdržet nejpozději do 48 hodin od nahlášení závady.

 

Pozn.: Pokud nám porouchaný výrobek zasíláte balíkem, přesvědčte se prosím, že se zboží v balíku nepohybuje a je zabezpečeno proti poškození během přepravy.
Nejlepší je si nechat jednu naši krabici, ve které jste od nás zboží obdrželi a zabalit vše do ní.

Většinu reklamací zdárně vyřídíme do 5 pracovních dnů